راهنمای نوبت‌گیری

راهنمای نوبت‌گیری


۱

بر اساس سن فعلی کودک خود، روی کلید نوبت‌گیری مربوط به آن سن که در صفحه‌ی اول قرار دارد، بزنید و وارد آن صفحه‌ شوید.


۲

با کلیک کردن روی کلاس مورد نظر، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که می‌توانید در خصوص آن کلاس، تعداد جلسات و مقدار زمان هر جلسه اطلاعات کسب کنید. پیشنهاد می‌کنیم که قبل از ثبت‌نام حتماً این بخش را بخوانید.


۳

سپس می‌توانید روی کلید «می‌خواهم نوبت بگیرم» بزنید. برای نوبت‌گیری باید فرم را پر کنید. طبیعتاً کسانی می‌توانند ثبت‌نام نهایی انجام دهند که این اطلاعات را به صورت کامل و درست ثبت کنند. پس از پر کردنِ فرم، دکمه‌ی ذخیره را فشار دهید. اطلاعات شما و کودک شما ذخیره خواهد شد.


۴

بعد از فشردن دکمه‌ی ذخیره، سایت به شما پیامی مبنی بر ثبت موفق فرمتان می‌دهد. همین‌جا دکمه‌ای هست که شما را در صورت تمایل به «لیست نوبت‌دهی» هدایت می‌کند. اگر شما می‌توانید نام کودک خود را در این لیست مشاهده کنید و ببینید که چند نفر جلوتر از شما نوبت‌ گرفته‌اند. کارِ نوبت‌گیری شما تمام است.


۵

سپس منتظر بمانید تا کلاس‌های مادر و کودک از طریق صفحه‌ی اینستاگرام، کانال تلگرام و واتس‌آپ آفتابگردان اعلام و اطلاع‌رسانی شود.


۶

در این زمان از طرف آموزشگاه به ترتیب با کسانی که نام کودکشان در لیست نوبت‌ گرفته‌اند تماس گرفته خواهد شد و روز و ساعت کلاسِ باز شده به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر شما بتوانید در کلاس شرکت کنید وارد مرحله‌ی پرداخت می‌شوید و شماره‌ی کارت به شما داده می‌شود. طبیعتاً ثبت‌نام شما زمانی قطعی محسوب خواهد شد که هزینه‌ی کلاس را تا زمان کاری همان روزی که با شما تماس گرفته شده، پرداخت و عکس رسید آن را از طریق تلگرام برای آموزشگاه ارسال کنید. لطفاً حتماً حتماً قبل از واریز وجه و نهایی کردن ثبت‌نام، بخش قوانین ثبت‌نام را مطالعه فرمایید تا دچار مشکلی نشوید. اگر به هر دلیلی شما نتوانید در کلاسی که باز شده شرکت کنید، نام کودک شما در لیست نوبت‌گیری محفوظ می‌ماند تا دوره‌ی بعدی و طبق همان لیست، نوبت به نفر بعدی شما داده خواهد شد. توجه کنید که شما نمی‌توانید نوبتِ خود را به شخص دیگری بدهید.


۷

یک روز پس از ثبت‌نام قطعی، نام کودک شما در لیست نوبت‌گیری سبز خواهد شد که این به منزله‌ی تایید نهایی است.